vysporiadanie bsm a spoločný úver | naničmama sk

Chcem si požičať

Posledný žiadateľ: Alexandra, Žilina

PaniAlexandra požiadala o 5 000 €

Výhody pôžičky

Vysoké percento schválení

Pôžičky, ktoré sprostredkujeme majú vysoké percento schválených žiadostí.

Okamžité spracovanie žiadosti

Vašu žiadosť okamžite spracuje automatizovaný systém.

Pôžička na mieru do 6 000 €

Nastavte si všetky parametre podľa svojich možností a potrieb.

Referencie

“ Vaša pôžička mi skutočne pomohla, keď som peniaze potrebovala veľmi rýchlo. Už druhý deň som ich držala vo svojich rukách. Vynikajúce riešenie pre nečakané situácie. “

Alexandra, Kladno

Záhrada

Pestrofarebná krása, či už na okne, balkóne alebo malej záhradke, poteší každú dušu. Predstavte nám vaše vlastnoručne vypestované skvosty. Môžete sa pochváliť aj vašou zeleninou záhradkou, ovocným sadom ..... Pridajte obrázok Vymi

Domov Keď sú v škôlke asistentky, ktoré vedia po rómsky, je lepšia aj práca s rodičmi. Obec Zlaté Klasy blízko Bratislavy má rómsku majoritu.

| Blanka Ulaherová

Ulaherová Moja nedávna návšteva Drážďan mala začiatok pred 42 rokmi. Je júl 1977 a so spolužiačkou Ibojou sme sa práve usadili do vlaku na trase Rostock - Bratislava.

| Pavel Baričák

Ľudia majú neuveriteľnú schopnosť pripísať všetko, čo bolo napísané autorovi, že to na vlastnej koži aj sám prežil. Prehliadajú schopnosť vnímania, pozorovania sveta a pretransformovania ho do viet s úmyslom pomôcť druhým. Ale na druhej strane sa mi

Redakcia -

- miesto, kde nájdete tých najlepšie správy na Slovensku Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript. Na zlepšenie našich služieb používame cookies.

SME | MY Zvolen - aktuálne správy

Vybrali sme z archívu Za hranicami žije svoj sen. Júlia tam odštartovala hudobnú a spevácku kariéru. Júlia Novak Bartková, s umeleckým menom Juliett Novak, porozprávala o jej prerode na silnejšiu osobnosť, ktorou sa stala, až keď vycestovala za hrani

- Komentáre SME | o Slovensku a svete

Komentáre z denníka SME. Analýzy a názory, ktoré vysvetľujú dianie na Slovensku a vo svete.

Korzár SME | Správy z východného Slovenska

Všetko dôležité z východného Slovenska na jednom mieste. 1. Ryanair pozastavil svoju linku z Londýna do Košíc Foto 2 903; 2. Vandal poškodil dvere na prešovskej poliklinike.

Korzár SME | Gemer. Správy a aktuality z Rožňavy a okolia

Spravodajstvo z Košíc a okolia Šéf vodární Hreha po dvoch rokoch o 24 bytoch: Sú založené v banke. Vila už patrí firme s Hrehovým bratrancom a manželkou šéfa dozornej rady VVS.

Registrácia -

Používateľský profil Vytvorením e-mailového účtu na zároveň dokončíte aj registráciu do SME účtu, prostredníctvom ktorého získate prístup ku všetkým online službám skupiny SME.